Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Email Marketing Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

Tworzenie i rozpowszechnianie kampanii emaili marketingowych w Pardot na potrzeby kampanii globalnych (zaproszenia na imprezy, newsletter, kampanie lead nurturing),
Rozwijanie istniejących i konfiguracja nowych przepływów emailów,
Tworzenie landing pages za pomocą Sitecore dla lokalnych kampanii,
Tworzenie raportów wydajności wszystkich lokalnych wersji kampanii,
Doskonalenie procesów, dzielenie się wiedzą i wprowadzanie najlepszych praktyk,
Ścisła współpraca z zespołem Marketing Communication i Email Marketing Managerami z globalnych struktur.

Poszukiwane kompetencje

Wyższe wykształcenie z zakresu marketingu, multimediów, komunikacji lub podobnych,
Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu e-mailowym, najlepiej przy wykorzystaniu Pardot i Sitecore,
Praktycznej znajomość narzędzi, technologii i rozwiązań e-marketingowych,
Doświadczenie w pracy z HTML i CSS,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność,
Kreatywność i ciekawość, chęć do proponowania nowych rozwiązań, śledzenie najnowszych trendów,
Zorientowanie na użytkownika.

Oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Międzynarodowe środowisko oraz praca w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe.

Dodano dnia: 22-03-2019

Coberon Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Coberon Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji