Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. marketingu internetowego

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Grupa Kapitałowa Comarch poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za działania związane z funkcjonowaniem strony klubu sportowego Cracovia.

Najważniejsze obowiązki:
Poprowadzenie projektu przebudowy portalu internetowego cracovia.pl
Zarządzanie portalem: jego redagowanie, dbanie o bieżące poprawne funkcjonowanie i ciągły rozwój pod kątem realizacji celów (np. zwiększanie bazy newslettera, sprzedaż biletów/karnetów)
Współtworzenie strategii SEO - odpowiedzialność za pozycjonowanie, doradztwo w zakresie tworzenia kontentu
Analiza i wytyczanie kierunków w kampaniach online i mobile; współtworzenie kampanii efektywnościowych
Pełna analityka portalu pod kątem podnoszenia ROI
Wymagana znajomość narzędzi: CMS, UX, narzędzia SEO, Google Analytics, Google Tag Manager

Oczekujemy:
Wiedzy z zakresu tworzenia nowoczesnych stron www (chętnie o profilu sportowym)
Kreatywności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań z dziedziny digital marketingu
Umiejętności przełożenia zdefiniowanych celów biznesowych na działania operacyjne
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

Oferujemy:
Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Możliwość rozwoju zawodowego

Dodano dnia: 03-06-2019

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji