Partnerzy serwisu PracujwMarketingu.pl


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą partnerską zapraszamy do odwiedzenia tej strony.

 

 

Praca w Mediach na Jooble

 

Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Czy słyszałeś już o nas? Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. I nie dlatego, że Jooble jest „najpopularniejszą witryną w Polsce”, „przodującym w rankingach portalem pracy”. To po prostu wypływa z osobliwości jego funkcjonowania: podobnie jak inne wyszukiwarki (jak Google czy Yahoo) Jooble nie zapisuje informacji, а tylko pomaga ich szukać, i robi to lepiej od innych.

 

Praca w IT

 

Trovit jest liderem wśród wyszukiwarek ofert pracy, mieszkań i samochodów w Europie i Ameryce Południowej. Został założony w 2006 roku i jest obecny w 38 krajach, a od kilku lat również w Polsce, gdzie ma szerokie i cały czas rosnące grono użytkowników. W prosty i szybki sposób umożliwia znalezienie idealnej pracy, wymarzonego mieszkania i atrakcyjnego samochodu.

 

Praca w IT

 

JobBaloon.com to wielojęzyczna wyszukiwarka dostępna już w 18 państwach. W swojej bazie posiada miliony ofert pracy, które codziennie są odświeżane, a ich liczba sukcesywnie się powiększa. Dzięki prostocie obsługi i funkcjonalności znalezienie pracy znacznie się skróci. Znajdź swoją wymarzoną posadę z pl.jobbaloon.com.

 

 

HAYS - Praca, oferty  pracy i doradztwo personalne. Hays oferuje usługi w zakresie  rekrutacji specjalistycznej oraz doradztwa personalnego.  Jeśli interesuje Cię rekrutacja, head hunting lub executive  search to zapraszamy na naszą stronę internetową.
www.hays.pl

 

 

Agencja More than Marketing została założona w 2007 roku i koncentruje się na świadczeniu usług z zakresu efektywnej komunikacji. Bazując na bogatych doświadczeniach z dziedziny marketingu i PR właścicielki firmy oraz grupy zaufanych i sprawdzonych współpracowników, More than Marketing tworzy skuteczne rozwiązania promocyjne i usprawniające komunikację ze wszystkimi uczestnikami procesów biznesowych.
www.morethanmarketing.pl

 

jobrapido na pracujwit

 

 

Oferty pracy opublikowane we wszystkich stronach z ogłoszeniami w Polsce.
Oferty Pracy - Jobrapido


medianews na pracujwit

 

mediaNews.com.pl to jeden z największych i najstarszych polskich portali medialnych - informacyjnych poświęcony telewizji cyfrowej, prasie, radiu, reklamie, telewizji, internetowi, public relations oraz wszystkim aktualnym sprawom związanych z polskimi mediami. Wszystkie informacje aktualizowane są kilkanaście razy dziennie, dzięki temu mają do dyspozycji Państwo wiadomości sprawdzone i na bieżąco przez cały czas. Portal medialny mediaNews istnieje od lipca1999 roku.
mediaNews.com.pl

 

opracodawcach.pl na pracujwit

 

Portal dla pracownika, to platforma o pracodawcach skierowana do pracowników. Podstawą funkcjonowania portalu jest przede wszystkim ocena pracodawców, wystawianie komentarzy i opinii na ich temat. Na stronie internetowej oprócz wymienionych funkcji można śledzić informacje dotyczące tworzonych rankingów najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie. Poznać można specyfikę najlepiej funkcjonujących i najbardziej prestiżowych firm świata.
www.oPracodawcach.pl

 

Export

 

Serwis Poland-Export.com został utworzony w celu wypromowania polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych. W skład serwisu wchodzi działająca w dziewięciu wersjach językowych wyszukiwarka usług i produktów, a także podział na tematyczne grupy branżowe związane z działalnością polskich firm takie jak: bielizna, odzież, metale i wyroby metalowe, poligrafia, artykuły spożywcze i rolnictwo oraz wiele innych. Zapraszamy !
www.Poland-Export.com

 

Transport

 

Katalog Poland-Transport.eu to przyjazna i prosta w obsłudze wyszukiwarka ofert jak i danych kontaktowych polskich firm transportowych. Katalog zawiera bazę danych oraz prezentacje firm przewozowych, których aktywność przewozowa jest ukierunkowana na międzynarodowy transport towarów, a logistyka jak i sama spedycja międzynarodowa to podstawowy profil działalności zawodowej.
www.Poland-Transport.eu

Plastech.pl - tworzywa sztuczne i opakowania

 

Wortal Plastech jest nowoczesną platformą biznesowo-informacyjną dedykowaną dla przemysłu tworzyw sztucznych i opakowań. Jest dostępny 24 godziny na dobę i stanowi odpowiednik codziennej gazety branżowej. Prezentuje życie firm, omawia nowości rynkowe oraz jest partnerem największych branżowych targów w Polsce i zagranicą. W Katalogu Firm Plastech można znaleźć pełne prezentacje ponad 3,5 tysiąca firm. Wortal jest też platformą ogłoszeń biznesowych. Oferuje najszerszy i co ważne darmowy dostęp do tysięcy aktualnych ofert. Serwis jest dostępny pod adresem www.plastech.pl

 

Recruiter.pl na Pracujbranzy.pl

 

Recruiter.pl to platforma wymiany wiedzy i między pracownikami firm rekrutacyjnych, executive search oraz specjalistami hr. Portal został stworzony przez rekruterów dla rekruterów! Misją portalu recruiter.pl jest przyczynić się do profesjonalizacji branży doradztwa personalnego i integracja środowiska rekruterów.
www.Recruiter.pl

 

Ca na Pracujbranzy.pl

 

Careerjet.pl jest polską edycją międzynarodowej wyszukiwarki pracy Careerjet, która gromadzi w swojej bazie niezliczoną linków do ofert pracy w ponad 50 krajach. Kompleksowa wyszukiwarka cieszy się powodzeniem wśród polskiej i międzynarodowej widowni, umożliwiając kandydatom poszukującym zatrudnienia dostęp do szerokiej gamy ofert pracy pochodzących z różnorodnych źródeł.
www.Careerjet.pl

 

Jobleer Pracujbranzy.pl

 

Jobleer to wyszukiwarka ofert pracy publikowanych w polskojęzycznym Internecie. Przeszukujemy ponad 100 serwisów pracy, a liczba ta wciąż rośnie. Wyróżniamy się dokładnością odpowiedzi na poszukiwane słowa kluczowe, dużą częstotliwością dodawania nowych ofert, prostotą obsługi oraz przejrzystością. Na Jobleer znajdziesz z łatwością swoją pierwszą lub nową pracę. Nasze usługi są i pozostaną darmowymi dla poszukujących zatrudnienia.
www.jobleer.pl

 

Jobleer Pracujbranzy.pl

 

Znajdź pracę szybko i skutecznie! U nas jest zawsze akualnych ofert pracy i pozycji. Renego.pl to Państwa online serwis pracy dla Polski. Wszystko związane z szukaniem nowej pozycji pracowniczej i pracy znajdzie Państwo tutaj! Powodzenie w szukaniu pracy z serwisem Renego.pl!
praca.renego.pl