Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Sprzedaży usług digitalowych

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Nawiązanie i budowanie efektywnych i długotrwałych relacji z Klientami;
- Realizowanie ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych;
- Identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu online;
- Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii pozyskania nowych Klientów;
- Śledzenie trendów w obszarze digital.

WYMAGANIA:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług digitalowych;
- Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji;
- Bardzo dobra znajomość narzędzi digitalowych;
- Umiejętność pracy zadaniowej w dynamicznym środowisku.

OFERUJEMY:
- Praca w jednej z największych, niezależnych agencji w Polsce;
- Wynagrodzenie motywacyjne;
- System szkoleń;
- Prywatna opieka medyczna;
- Biuro w bardzo dobrej lokalizacji.

LINK APLIKACYJNY: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Sprzedazy-uslug-digitalowych/43607-135251-33-d5b-1647.html

Dodano dnia: 15-06-2021

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji