Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Zdalnie

Szczegóły oferty:

Kim jesteśmy?

MPG Media to Warszawska agencja marketingowa oraz wydawca lokalnych mediów w Warszawie. Naszymi klientami są głównie małe i średnie przedsiębiorstwa bez własnych działów reklamy i PR.

Obsługujemy również portale informacyjne, w Warszawie mamy 18 portali dzielnicowych, a w całej Polsce ponad 100!

Kogo szukamy?

Szukamy doświadczonej, ambitnej, energicznej i komunikatywnej osoby, która zna się w stopniu zaawansowanym oraz posiada znaczne doświadczenie w pracy na platformach reklamowych Google Ads oraz Facebook Ads Manager.

Jakie są wymagania na podobnym stanowisku?

*Komunikatywność

*Doświadczenie w marketingu internetowym na platformach Google Ads i Facebook Ads Manager

*umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów

*znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)

*sumienność

*ciągła chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zakres obowiązków

*Ustawianie płatnych kampanii reklamowych za pomocą platform Google Ads i Facebook Ads Manager

*Zarządzanie zasobami (czasem i budżetem reklamowym)

*Samodzielne przygotowanie kompleksowej strategii marketingowej dla klientów

*Wykonanie wcześniej zaplanowanej strategii

*Współpraca z innymi działami firmy w zakresie reklamy oraz promocji

*Kontakt i obsługa klientów

Mile widziane

*znajomość systemu CMS Wordpress

*Znajomość języków innych niż polski i angielski

Dodano dnia: 25-08-2021

MPG Media Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty MPG Media Sp. z o.o.