New Business Developer

Lokalizacja: Kraków

Harbingers to zespół pasjonatów i indywidualności o unikatowych na polskim rynku, budowanych ponad dekadę kompetencjach. Pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online. Codziennie zapewniamy wzrosty przychodów dla naszych Partnerów w Polsce i na świecie.

Szukamy #GameChangerów, dla których tak jak dla nas priorytetem jest ciągły rozwój i nawiązywanie wartościowych relacji. Jeśli wszędzie widzisz szanse biznesowe, uwielbiasz wygrywać, a dodatkowo czujesz się świetnie w budowaniu relacji - porozmawiajmy!

Twoje obowiązki:

- Pozyskiwanie leadów sprzedażowych oraz nowych Klientów
- Budowanie relacji z potencjalnymi Klientami
- Przygotowywanie i prezentacja ofert na podstawie wcześniej przeprowadzonych analiz, negocjacja warunków umów
- Realizacja celów sprzedażowych
- Współpraca z klientami B2B
- Bezpośredni wpływ na rozwój agencji

Czego oczekujemy?

- Przynajmniej rocznego doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
- Umiejętności rozpoznawania i definiowania potrzeb Klientów
- Znajomości etapów prowadzenia procesu handlowego i technik sprzedaży
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz w budowaniu relacji
- Umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem
- Zdolności analitycznego i logicznego myślenia
- Kreatywności, proaktywności, dokładności i wnikliwości
- Zaangażowania i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów oraz poszukiwania rozwiązań
- Rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
- Świetnej znajomości pakietu MS Office - a zwłaszcza Microsoft Excel i Powerpoint

Mile widziane, jeśli:

- Masz wiedzę na temat digital marketingu i branży e-commerce lub chcesz rozwijać się w tym kierunku
- Potrafisz korzystać z Google Analytics
- Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
- Masz doświadczenie w pracy z systemami CRM

Co oferujemy?

- Umowę o pracę lub B2B (do Ciebie należy wybór formy zatrudnienia)
- Pracę z dużymi i znanymi markami
- Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych
- Możliwość rozwoju dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz udział w konferencjach branżowych
- Precyzyjnie zaplanowany proces wdrożeniowy oraz wsparcie
- Pracę zdalną i/lub w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze
- Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
- Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport) oraz kurs języka angielskiego

Etapy rekrutacji:

1. Zapoznaj się z naszą kulturą i zastanów się, czy podzielasz nasze wartości
2. Wyślij nam swoje CV
3. Porozmawiaj z nami (rekrutacja zdalna)
4. Wykonaj zadanie rekrutacyjne (etap I) oraz opowiedz nam o swoim zadaniu na spotkaniu (etap II)
6. W ciągu kilku dni otrzymasz naszą decyzję.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wyślij do nas swoje CV na poniższy link ->

Dodano dnia: 01-09-2021

Harbingers

Zobacz wszystkie oferty Harbingers