Młodszy specjalista ds. marketing automation

Lokalizacja: Kraków

Szukasz rozwoju w zakresie marketingu internetowego? Interesuje Cię obszar automatyzacji działań marketingowych? Świetnie! Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Poszukujemy osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketing automation. Nie masz jeszcze dużej wiedzy i doświadczenia w tym obszarze? Nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy! Najważniejsza jest chęć rozwoju i zdobywania kompetencji w zakresie automatyzacji działań marketingowych! Zgłoś swoją aplikację już dzisiaj!

PROFIL PRACOWNIKA

-Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunkowych
-Zainteresowanie digital marketingiem, w szczególności jego automatyzacją
-Język angielski na poziomie minimum B2
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-Mile widziana praktyczna znajomość systemów do automatyzacji marketingu (np. Salesmanago, Hubspot, Marketo, Emarsys, GetResponse) i
CRM

TWOJE ZADANIA

-Tworzenie wiadomości email i prostych kampanii wysyłkowych
-Analizowanie i tworzenie raportów wysyłanych emaili oraz przeprowadzonych kampanii
-Wykonywanie testów antyspamowych i optymalizacją wiadomości
-Dbanie o formę bazy kontaktów
-Dodawanie nowych formularzy do systemu marketing automation i testowanie poprawności działania
-Przygotowanie plików i importowanie kontaktów z portali zewnętrznych do systemu
-Aktualizowanie kalendarza wysyłek
-Pomoc w segmentacji kontaktów
-Raportowanie błędów i tasków przy użyciu JIRY

DLA CIEBIE

-8h tryb pracy w modelu hybrydowym
-Indywidualny plan szkoleń i liczne ścieżki rozwoju zawodowego
-Realny wpływ na rozwój obszaru marketing automation w sektorze oferującym rozwiązania IT dla dużych przedsiębiorstw
-Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
-Kryty basen na kampusie
-Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
-Udział w imprezach integracyjnych i wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
-Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
-Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i
podziemny parking
-Pyszna kawa z ekspresu

Aplikowanie przez formularz dostępny na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-marketing-automation/

Dodano dnia: 08-09-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.