Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. marketingu treści

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Posiadasz doświadczenie w marketingu B2B, "lekkie pióro", śledzisz trendy i chciałbyś sprawdzić się w branży IT? Zgadzasz się, że najlepsi marketerzy potrafią mówić językiem odbiorcy, a produkt nie stanowi dla nich tajemnic? Do naszego zespołu marketingu poszukujemy doświadczonego content marketera, który będzie tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści i materiałów w różnych kanałach marketingowych. Szukamy osoby, która lubi pisać, jest kreatywna, terminowa i umie pracować w zespole.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych języków obcych)
Min. 2 lata doświadczenia w marketingu (praca w B2B oraz w branży IT będzie dodatkowym atutem)
Lekkie pióro - doświadczenie w pisaniu atrakcyjnych stylistycznie i merytorycznie, angażujących treści
Znajomość zasad SEO-copywritngu
Poczucie estetyki i umiejętność współtworzenia atrakcyjnych wizualnie materiałów, angażujących odbiorcę
Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy
Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynowania kilku projektów krótko- i długoterminowych równolegle
Kreatywność w działaniu

TWOJE ZADANIA

Tworzenie treści marketingowych na potrzeby komunikacji zewnętrznej (e-booki branżowe, case studies, artykuły prasowe, scenariusze filmów i animacji itp.) – przy współpracy z product managerami
Współpraca z grafikami i twórcami zewnętrznymi w zakresie tworzenia materiałów marketingowych na potrzeby projektów i kampanii (banery, infografiki, grafiki na social media, filmy, animacje itp.)
Opracowywanie planu promocji treści i egzekucja – dobry content to dopiero połowa sukcesu!
Tworzenie planu i realizacja (we współpracy ze specjalistami PPC) czasowych kampanii contentowych wraz z monitorowaniem i analizą efektywności prowadzonych działań
Wsparcie działu PR w przygotowywaniu newsów i komunikatów prasowych

DLA CIEBIE

Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
Współpraca z doświadczonymi specjalistami
Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
Prywatna opieka medyczna w nowoczesnej placówce, zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy (również dla członków rodziny)
Hybrydowy tryb pracy
Przyjazna atmosfera i przestrzeń pracy – kameralny pokój
Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, którzy do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Dodano dnia: 09-09-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji