Specjalista/tka ds. marketingu (copywriting, social media)

Lokalizacja: Cały kraj

Szczegóły oferty:

Zadania dla Ciebie:
-pisanie specjalistycznych tekstów na stronę internetową, landing page, ulotki, foldery
-tworzenie kreatywnych haseł, nazw
-pisanie zgodnie z zasadami SEO
-współpraca z grafikami, drukarniami, partnerami
-sprawdzanie poprawności gramatycznej, językowej i ortograficznej we wszystkich materiałach firmowych, edycja tekstów
-aktywne i bieżące prowadzenie Social Media firmy, konta na Facebooku i Linkedin, wrzucanie relacji, pisanie postów, tworzenie kampanii promocyjnych płatnych, analizowanie wyników, raportowanie oraz prowadzenie wewnętrznych Social Media firmy
-zarządzanie stroną internetową, praca na CMS
-tworzenie i wysyłka newslettera, mailingów
-budowanie komunikacji wewnętrznej firmy
-współtworzenie strategii marketingowej firmy

Jeśli:
-masz wykształcenie wyższe (mile widziane filologia polska specjalność edytorska, dziennikarska lub dziennikarstwo)
-masz doświadczenie w zakresie copywritingu i zadań wymienionych wyżej
-znasz narzędzia SEO
-potrafisz pracować na CMS i zarządzać stroną