Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Content Editor

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie specjalistycznych artykułów o tematyce blockchain (w języku angielskim)
- tworzenie postów na social media
- współpraca z grafikiem
- zarządzanie publikacją treści

Wymagania:
- znajomość branży blockchain
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1-C2)
- umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi copywriterskich (jak np. Google Docs, Grammarly czy AnswerThePublic)
- terminowość, lekkie pióro

Co oferujemy?
- atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji oraz doświadczenia
- elastyczne godziny pracy
- bezpłatny dostęp do zamkniętej platformy z kursami, materiałami i społecznością z branży marketingu
- pracę hybrydową z przewagą home office
- benefity pracownicze

Dodano dnia: 19-10-2021

Student Coin

Zobacz wszystkie oferty Student Coin

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji