Specjalista ds. marketingu produktowego (redaktor vlog/podcast)

Lokalizacja: Katowice

Poszukujemy osoby z pasją do świata finansów, która będzie odpowiedzialna za uruchomienie merytorycznego kanału w mediach społecznościowych dla sektora MŚP oraz redakcję tekstów użytkowych. Jeśli jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów i mnóstwo energii do pracy, zapraszamy do współpracy przy tworzeniu podcastu lub/i vloga dla nowego startupu fintechowego w grupie Comarch - Apfino.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe (preferowane finansowe, dziennikarskie)
Doświadczenie w pracy w mediach społecznościowych, dziennikarstwie online, tworzeniu blogów tematycznych
Dobre rozumienie problemów przedsiębiorców MŚP oraz umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce
Biegła znajomość języka angielskiego
Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro,
Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy w zespole

TWOJE ZADANIA
Opracowywanie tekstów użytkowych na temat działania aplikacji finansowej oraz opowiadanie o jej funkcjach podczas prezentacji
Organizacja materiałów oraz tekstów na bloga na podstawie aktualnych raportów branżowych i wyzwań przedsiębiorców MŚP
Pisanie tekstów dla prelegentów i budowanie eksperckiego wizerunku marki FinTechowej
Ścisła współpraca z Marketing Managerem oraz Product Managerem
Inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do zwiększenia rozpoznawalności aplikacji oraz budowanie społeczności

DLA CIEBIE
Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
Praca nad innowacyjnymi i rozwijającymi projektami
Możliwość zwiększenia kompetencji i doświadczenia zawodowego przy współpracy z najlepszymi specjalistami w sektorze finansowym
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, udział w imprezach integracyjnych
Indywidualny plan szkoleń i konferencji dopasowany do Twoich potrzeb rozwojowych
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia oraz inicjatywach dla lokalnych społeczności

Dodano dnia: 21-10-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.