Specjalista ds. SEM

Lokalizacja: Kraków

Do naszego działu marketingu w sektorze telekomunikacji poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. SEM. Jeśli posiadasz aktualną wiedzę z obszaru SEM, możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu kampanii PPC i szukasz stanowiska dającego dużą samodzielność, to zapraszamy do aplikowania. Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie oraz pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku.

PROFIL PRACOWNIKA

Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość narzędzi Google Analytics, Google Ads, Google Ads Editor
Doskonałe umiejętności w obszarze tworzenia kampanii Search, GDN i YouTube
Bardzo dobra znajomość MS Excel
Mile widziana doświadczenie w obsłudze kampanii LinkedIn Ads, Bing Ads
Doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele
Umiejętność wyciągania wniosków i podejmowania decyzji na podstawie danych
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Samodzielność w realizacji zadań i organizacji pracy
Wykształcenie wyższe
TWOJE ZADANIA

Samodzielne prowadzenie i optymalizacja kampanii PPC
Przygotowywanie i wdrażanie zaawansowanych strategii długoterminowych
Ustalanie budżetów oraz monitorowanie kampanii w tym zakresie
Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, testowanie nowych narzędzi
Analiza i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii
Przygotowywanie rekomendacji i strategii marketingowej w obszarze SEM
Współpraca ze specjalistami SEO, grafikami, copywriterem przy tworzeniu kampanii
DLA CIEBIE

Udział w ciekawych projektach
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Elastyczne godziny pracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-sem-1082/

Dodano dnia: 03-12-2021

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.