Online Marketing Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Klient ForManWay, firma specjalizująca się w handlu obrabiarkami do metalu oraz hydrauliką siłową poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
96/2021

Zadania:
- Prowadzenie akcji promocyjnych online i offline
- Opracowanie treści do materiałów promocyjnych firmy oraz wszystkich kanałów promujących firmę, współpraca z grafikami
- Tworzenie newsletterów, mailingów i treści dla stron www oraz do katalogów produktów
- Rozwijanie i obsługa kanałów: Allegro, Spino czy OLX pod kątem wprowadzania oraz aktualizacji ofert
- Monitorowanie i analiza ruchu na stronie www oraz platformach transakcyjnych
- Standaryzacja, uporządkowanie i przygotowanie szablonów ofert - w razie potrzeby, przygotowanie oferty przy wsparciu handlowca
- Aktualizacja baz danych
- Tworzenie, optymalizacja i kontrola budżetów promocyjnych
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub usługowej z branży technicznej
- Doskonała znajomość środowiska Social Media
- Znajomość najnowszych trendów w obszarze e-commerce
- Dobra znajomość języka angielskiego, wymagana do tłumaczeń i opracowywania materiałów promocyjnych firmy
- Znajomość narzędzi pakietu Office, mile widziana znajomość programu obróbki graficznej (np. Photoshop)
- Praktyczna znajomość zasad i narzędzi SEO
- Dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
- Odpowiedzialność, sumienność, wysoka kultura osobista
- Kreatywność, energia, pasja w działaniu

Firma oferuje:
- Zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Przyjazne środowisko pracy
- Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy również do aplikowania poprzez link:

Dodano dnia: 06-12-2021

FORMANWAY

Zobacz wszystkie oferty FORMANWAY