Social Media Manager

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
Współudział w tworzeniu komunikacji w mediach społecznościowych dla klientów agencji,
zarządzanie profilami i publikacją treści na profilach społecznościowych klientów,
współudział w tworzeniu strategii działań,
koordynacja działań reklamowych oraz ich optymalizacja,
obserwowanie trendów i monitorowanie aktywności konkurencji,
współpraca z influencerami,
zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w social mediach i nadzór nad zespołem moderacyjnym,
analiza i optymalizacja efektywności prowadzonych działań oraz tworzenie raportów.

Wymagania:
posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu działań w social mediach,
doskonale znasz i obsługujesz kanały social media (FB, YT, TT, IG, LI),
dobrze radzisz sobie z tworzeniem strategii komunikacji dla social media (FB, YT, TT, IG, LI),
Facebook Business Manager nie ma przed Tobą tajemnic,
trendy w mediach społecznościowych wyszukujesz szybciej niż Ewa Drzyzga tematy do rozmów,
współpraca z influencerami nie jest Ci obca,
Twój angielski jest na komunikatywnym poziomie, umożliwiającym swobodne porozumiewanie się,
jesteś otwarty/ -a i komunikatywny/-a i umiesz pracować z zespołem,
masz lekkie pióro,
dbasz o detale.

Oferujemy:
Komfortowe biuro w willi wśród zieleni (trzy kroki do Metra Służew),
świadczenia socjalne (opieka Medicover),
pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego.

Dodano dnia: 17-12-2021

LeasingTeam Professional

Zobacz wszystkie oferty LeasingTeam Professional