Specjalista/ka ds. marketingu i PR

Lokalizacja: Łódź

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków:
• opracowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,
• udział w kreowaniu wizerunku i komunikacji wizualnej firmy,
• opracowywanie materiałów graficznych i marketingowych (zdjęcia/ video + banery landing page, ulotki, reklama outdoor, newslettery, kanały internetowe, materiały firmowe),
• kompleksowe prowadzenie i obsługa profili w mediach społecznościowych (FB, Linkedin, Youtube),
• udział w budowaniu Employer Brandingu,
• opracowywanie contentu i promocji, newsletterów, artykułów i publikacji,
• pisanie / redakcja tekstów w języku polskim i angielskim,
• wykonywanie i obróbka zdjęć z aktualnych budów,
• zarządzanie brandingiem budów oraz nadzór nad prawidłowym ich oznakowaniem,
• obsługa graficzna wydarzeń firmowych i branżowych,
• wykonywanie i obróbka materiałów video,
• obsługa stron internetowych (Wordpress), obsługa kampanii mailingowych Freshmail,
• Aktywne uczestnictwo w projektach www.wirtualnabudowa.pl (ustalanie terminów zdjęć i nagrań z budowami, przygotowanie i edycja materiałów, publikacja).

Nasze wymagania
• wykształcenie wyższe, studia kierunkowe z zakresu marketingu – alternatywnie mocne portfolio,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze marketingu oraz grafiki (min. 2 lata),
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację,
• dobra znajomość pakietu Adobe i umiejętność wykonywania atrakcyjnych grafik 2D,
• dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, LinkedIn),
• umiejętność wykonywania i obróbki materiałów foto i video,
• prawo jazdy – kat. B,
• samodzielność w działaniu,
• umiejętność pracy w zespole,
• komunikatywność,
• lekkie pióro, kreatywność, umiejętność szybkiego opracowywania treści,
• perfekcyjne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
Mile widziana
• praktyczna wiedza z zakresu SEO
• znajomość programów do obróbki i post produkcji video

To oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• umowa o pracę lub B2B,
• niezbędne narzędzia pracy na sprzęcie Apple,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w: Nieszawska 6/8, 93-119 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@rexbud.com.pl.

Dodano dnia: 10-02-2022

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Zobacz wszystkie oferty Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.