Product Marketing Manager (bankowość)

Lokalizacja: Katowice

Poszukujemy odpowiedzialnej i energicznej osoby do wsparcia promocji produktu Comarch dla sektora finansowego – Comarch Open Platform.
Jako Product Marketing Manager będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie globalnej strategii marketingowej produktu, ze szczególnym naciskiem na działania on-line. Twoje zaangażowanie będzie potrzebne w ramach obsługi całego cyklu życia kampanii marketingowych, od ich definicji po ocenę osiągniętych wyników. Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość współczesnych narzędzi marketingowych
Język angielski na poziomie minimum B2
Znajomość MS Office
Rozumienie procesu sprzedaży oraz marketingu na rynku B2B i kanałów docierania do klientów na tym rynku (social media, strona internetowa, materiały produktowe)
Kreatywność i komunikatywność
„Lekkie pióro”, umiejętność tworzenia interesujących treści
Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia grafik komputerowych

TWOJE ZADANIA
Definicja celów kampanii marketingowych, targetowanie, układanie programu kampanii, definicja kanałów
Udział w tworzeniu i realizacja strategii produktowej w obszarze związanym z aktywnością online / marketingu produktowego
Zarządzanie długoterminowymi celami marketingowymi produktu
Tworzenie i redagowanie tekstów marketingowych
Sprawne posługiwanie się Excelem, tworzenie analiz wyników
Przedstawianie danych w czytelny i ciekawy sposób
Wyciąganie wniosków z dostępnych danych (marketingowych i sprzedażowych)
Inspirowanie i koordynowanie projektów marketingowych
Łączenie interesów sprzedaży, marketingu i produktu
Aktywne szukanie możliwości usprawnień w materiałach, procesach i wykorzystywanych narzędziach

DLA CIEBIE
Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego
Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
Praca hybrydowa po okresie wdrożenia
Elastyczne godziny pracy
Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Indywidualny plan szkoleń i konferencji
Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich

Dodano dnia: 04-03-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.