Specjalista ds. marketingu i PR

Lokalizacja: Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem nowej platformy FinTechowej Apfino, poszukujemy specjalisty do organizowania webinarów oraz kampanii marketingowych skierowanych do przedsiębiorców.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy przy projektach związanych z marketingiem
Aktywne zainteresowanie marketingiem, komunikacją lub social media
Mile widziane doświadczenie w pracy dla agencji marketingowej
"Lekkie pióro"
Specjalizacja z wybranego narzędzia lub technologii marketingowej

TWOJE ZADANIA
Współtworzenie, planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy
Koordynacja płatnej współpracy z influencerami (influencer marketing) oraz mediami wydawniczymi
Analiza ruchu na stronie internetowej i optymalizacja pod kątem prowadzonych kampanii i słów kluczowych
Tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w GoogleAds, Linkedin itp.
Tworzenie skutecznych treści biznesowych (copywriting) na blog oraz podcast biznesowy

DLA CIEBIE
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Różnorodne i prestiżowe projekty z zakresu marketingu
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Dodano dnia: 23-03-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.