Menedżer ds. marketingu

Lokalizacja: Wrocław

Grupa Impel to największy w Polsce dostawca usług outsourcingowych dla biznesu. Stale rozbudowujemy naszą ofertę, wprowadzamy rozwiązania dedykowane poszczególnym branżom, wykorzystujemy nowe technologie, co pozwala nam wspierać klientów w wielu obszarach ich działalności.
Wyznaczamy kierunki, działamy innowacyjnie, mamy wpływ i realnie zmieniamy polski rynek usług. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie strategii marketingowych dla usług Grupy Impel
• Kompleksowe zarządzanie projektami (m.in. tworzenie koncepcji, wybór narzędzi, przedstawianie i wdrażanie strategii marketingowej)
• Prowadzenie komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach komunikacji zgodnie z założeniami poszczególnych projektów
• Bieżąca współpraca z właścicielami poszczególnych biznesów oraz z biurem badań i analiz
• Koordynowanie pracy zespołów projektowych
• Opracowywanie raportów z prowadzonych działań

Nasze wymagania:

• Posiadasz doświadczenie w zakresie marketingu, tworzenia i realizacji strategii, planów marketingowych, pracy z wykorzystaniem mediów społecznościowych, tworzenia treści do Internetu i co najważniejsze – lubisz to
• Jesteś świadomy/a swojej wiedzy i umiejętności oraz chcesz utożsamiać się z wiodącą na rynku firmą
• Chętnie dzielisz się pomysłami z innymi, lubisz współpracę i wymianę opinii, ale jednocześnie potrafisz bronić swojego punktu widzenia
• Masz „lekkie pióro”, lubisz tworzyć koncepcję, grafikę i inicjować różne działania
• Chcesz być partnerem w biznesie i mieć realny wpływ na jego rozwój
• Chcesz pracować w zespole ekspertów, którzy znają się na tym co robią
• Bardzo dobrze organizujesz swój czas i nie masz problemu z pracą nad wieloma projektami

Oferujemy:

• Wysoki poziom samodzielności na zajmowanym stanowisku
• Przestrzeń do działania i realny wpływ na rozwój prowadzonych projektów
• Pracę w zespole nastawionym na wspólny cel w imię wspólnych wartości
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Dodatkowe benefity: możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Zapraszam do aplikowania poprzez formularz https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8358b95edda747258c4b420b11ba68a3

Dodano dnia: 28-04-2022

IMPEL S.A.

Zobacz wszystkie oferty IMPEL S.A.