Specjalista ds. marketingu internetowego (FinTech Apfino)

Lokalizacja: Katowice

Cześć, jesteśmy Apfino - spółką FinTech, która buduje nowoczesną platformę All-in-one, łączącą sferę księgowości ze światem usług płatniczych. Rozwijamy usługi finansowe, które będą dostępne dla przedsiębiorców całkowicie online. Pracujemy na zasadach start-up’owych zapewniając równocześnie stabilność dużej firmy.

Jak u nas jest? Dynamicznie! W naszym zespole marketingu dużo się dzieje! Jeśli masz już doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, znasz narzędzia i trendy w obszarze online marketingu i szukasz nowych wyzwań - to napisaliśmy to ogłoszenie właśnie dla Ciebie!

Poznajmy się! Już teraz czekamy na Twoją aplikację!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu
Praktyczna znajomość narzędzi: Google Ads, Facebook Ads i/lub Marketing Automation
Umiejętność poprowadzenia kampanii od podstaw, czyli jej zaplanowania, konfiguracji, wdrożenia oraz optymalizacji
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Samodzielność i inicjatywa w zakresie prowadzonych projektów

TWOJE ZADANIA
Prowadzenie, realizacja i optymalizacja kampanii marketingowych: Google Ads, Facebook Ads
Monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów
Planowanie strategii, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
Analiza działań pod kątem podnoszenia ROI, optymalizacja kampanii (Google Analytics)

DLA CIEBIE
Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
Współpraca z doświadczonymi specjalistami w obszarze marketingu
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Różnorodne projekty z zakresu marketingu
Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 17-05-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.