Specjalista ds. marketingu produktowego (Telco)

Lokalizacja: Kraków

Chcesz kształtować strategię marketingową dla produktu wiodącej polskiej firmy IT, działającej na rynkach międzynarodowych? Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i kreatywną? Lubisz różnorodność, dobrze odnajdujesz się zarówno w tworzeniu treści marketingowych, zarządzaniu kampaniami online, jak i organizacji wydarzeń promocyjnych?

Poszukujemy wszechstronnej osoby do zespołu marketingu, do pracy na stanowisku Specjalisty ds. marketingu produktowego.

Czeka na Ciebie świetny zespół, stabilne zatrudnienie oraz praca pełna wyzwań.

PROFIL PRACOWNIKA

Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy, w dziale marketingu (mile widziane doświadczenie w marketingu B2B)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Wykształcenie wyższe
Umiejętności z zakresu marketingu online (kampanie w Internecie) i offline (eventy)
Zdolności analityczne
Duża samodzielność i odpowiedzialność
Dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celu
Umiejętność pracy w zespole i wysokie kompetencje komunikacyjne
Lekkie pióro

TWOJE ZADANIA

Planowanie, realizacja i koordynacja działań promocyjnych dla produktu Comarch Field Service Management na rynkach międzynarodowych
Obsługa eventów wirtualnych, webinariów, w przyszłości także targów i konferencji związanych z promocją produktu
Definiowanie wspólnie z kierownikiem produktu potrzeb w zakresie rozwoju produktu, jak również komunikacji produktu w grupie docelowej
Tworzenie treści marketingowych przy współpracy z grafikami, copywriterem, kierownikiem produktu
Planowanie i realizacja kampanii produktowych w Internecie przy współpracy ze specjalistami SEO, PPC czy grafikami
Tworzenie kreacji marketingowych, pisanie tekstów (samodzielnie oraz we współpracy z product managerem)
Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników

DLA CIEBIE

Udział w ciekawych projektach
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Praca w młodym, ale doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
Szkolenia i konferencje dla rozwoju pracowników
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin
Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
Kameralne, kilkuosobowe pokoje, brak gorących biurek
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Elastyczne godziny pracy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-marketingu-produktowego-telco/

Dodano dnia: 17-05-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.