Stażysta w Dziale Marketingu

Lokalizacja: Kraków

Synthetify jest polskim start-upem technologicznym działającym w branży blockchain oraz DeFi. Obecnie pracujemy nad trzema projektami:
- Synthetify - zdecentralizowana giełda syntetycznych aktywów walutowych
- Invariant - AMM wykorzystujący concentrated liquidity
- Nightly - cross blockchainowy portfel mobilny.

Wymagania:
- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
- lekkie pióro
- otwartość na nowe rozwiązania
- kreatywność, pomysłowość
- chęć do nauki
- status ucznia lub studenta

Mile widziane:
- zainteresowanie technologią blockchain

Warunki pracy:
- umowa zlecenie (minimum połowa etatu)
- praca hybrydowa
- karta Multisport
- owoce, słodycze

Obowiązki:
- prowadzenie mediów społecznościowych
- działania mające na celu zwiększyć rozpoznawalność produktu
- tworzenie treści na firmowego bloga
- bieżąca współpraca z grafikami
- research na potrzeby bieżących projektów

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zaaplikuj na contact@synthetify.io .

Dodano dnia: 14-06-2022

Synthetify Labs sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Synthetify Labs sp. z o.o.