Junior Account Executive/Account Executive

Lokalizacja: Warszawa

Na stanowisko Junior Account Executive/Account Executive poszukujemy osoby samodzielnej, odpowiedzialnej, gotowej na nowe wyzwania. Dołącz do naszego zespołu i pracuj dla znanych międzynarodowych marek!

To praca dla Ciebie jeśli:

• Masz co najmniej półroczne doświadczenie w realizacji projektów z zakresu PR (na stanowisko Junior Account Executive) lub co najmniej półtoraroczne na stanowisko Account Executive
• Znasz zagadnienia i narzędzia PR oraz rynek mediów
• Umiesz i lubisz pisać
• Znasz biegle język angielski
• Potrafisz realizować kilka projektów jednocześnie
• Jesteś komunikatywna/ny i lubisz pracować w zespole
• Potrafisz wyciągać wnioski i jesteś dobrym obserwatorem

Zakres obowiązków:

• Udział w bieżących projektach i współpraca z klientami agencji, w tym realizacja projektów międzynarodowych
• Udział w tworzeniu strategii, rekomendacji i planów komunikacyjnych dla firm i instytucji
• Udział w projektach z obszaru komunikacji kryzysowej (instytucje i klienci z różnych branż)
• Tworzenie tekstów, informacji prasowych, prezentacji
• Bieżący kontakt z mediami oraz z klientem
• Monitoring mediów i raporty z działań
• Koordynacja pracy podwykonawców

Co oferujemy:

• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla największych marek
• Dużą otwartość na nowe rozwiązania i ciekawe pomysły
• Możliwość nauki i rozwijania swoich umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole tworzonym przez otwartych i pełnych entuzjazmu ludzi
• Możliwość rozwoju swoich kompetencji w obszarze zarówno PR korporacyjnego, jak i produktowego, kryzysowego i CSR

Miejsce pracy:

Warszawa/Ursynów, praca hybrydowa

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: praca@alertmedia.pl z dopiskiem „Junior Account Executive/Account Executive".

Pozostałe informacje:
Gwarantujemy poufność. Odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje. Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”.

Dodano dnia: 04-07-2022

Alert Media Communications

Zobacz wszystkie oferty Alert Media Communications