Digital Marketing Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

O firmie
Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Twoje zadania:
- Realizacja i współtworzenie strategii w obszarze e-commerce
- Rozwój narzędzi sprzedażowych oraz współpraca z zespołem sprzedaży bezpośredniej
- Planowanie, analiza i optymalizacja kampanii digitalowych (m.in. SEM, YT, Programmatic, SM, inne)
- Rozwój serwisu internetowego oraz aplikacji
- Rekomendacje i wdrażanie zmian UX
- Analiza ruchu oraz efektywności dla strony www i aplikacji, wraz z optymalizacją wyników
- Przygotowywanie raportów aktywności e-commerce, analizy konkurencji
- Obsługa CMS, przygotowywanie LP na potrzeby kampanii
- Monitorowanie i wykorzystywanie w praktyce trendów rynkowych w zakresie marketingu internetowego
- Realizacja programów partnerskich i lojalnościowych w kanałach zdalnych
- Realizacja powyższych działań e-commerce na rynkach zagranicznych
- Realizacja założonych KPI dla sprzedaży i zamówień online

Nasze wymagania:
- Umiejętności analitycze- wyciąganie wniosków w oparciu o dane
- Praktyczna znajomość Google Adwords, Google Analytics, Data Studio, marketing automation, obsługi systemów CMS
- Znajomość angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
- Znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego
- Kreatywność, otwartość, komunikatywność
- Doświadczenie zawodowe umożliwiające realizację postawionych zadań

Co mamy dla Ciebie?
- Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych
- Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
- Umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony
- Multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny
- Możliwość pracy zdalnej

Dodano dnia: 04-07-2022

Autenti sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Autenti sp. z o.o.