Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PR Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

O firmie
Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Twoje zadania:
- redagowanie informacji prasowych
- prowadzenie biura prasowego
- tworzenie oraz wdrażanie planów komunikacji w mediach (przede wszystkim prasa oraz portale specjalistyczne)
- organizacja i koordynowanie wydarzeń, np. konferencji prasowych, eventów organizowanych przez nas lub/oraz partnerów zewnętrznych
- kontakt z dziennikarzami i influencerami
- prowadzenie kalendarza eventów branżowych
- współpraca z zespołem projektowym nad rozwojem marki
- dbanie o wizerunek firmy, inicjowanie i prowadzenie projektów służących poprawie wizerunku firmy (wewnętrznie i zewnętrznie)
- ścisła współpraca z Zarządem Spółki
- aktywne poszukiwanie partnerów do współpracy mediowej oraz negocjacja warunków
- dodatkowym atutem jest znajomość produktów finansowych/fintechowych

Nasze wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub w agencji Public Relations
- praktyczne doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych w mediach
- znajomość branży reklamowej i nowych mediów
- umiejętność wystąpień publicznych w tym doświadczenie w prowadzeniu prelekcji, wywiadów oraz prezentacji na eventach
- wysokie umiejętności interpersonalne pozwalające na nawiązywanie nowych relacji, negocjowanie warunków współpracy oraz organizację wydarzeń
- umiejętność pracy pod presją czasu

Co mamy dla Ciebie?
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w świecie najnowszych technologii i modeli biznesowych
- nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
- umowa o pracę lub B2B na czas nieoznaczony
- multisport, opieka medyczna, budżet integracyjny
- możliwość pracy w pełni zdalnej

Dodano dnia: 04-07-2022

Autenti sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Autenti sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji