Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ZADANIA:

• prowadzenie komunikacji marketingowej z wykorzystaniem wybranych narzędzi np. social media, strona www
• opracowywanie strategii marketingowej
• opracowywanie i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych i reklamowych
• współpraca z agencjami zewnętrznymi w obszarze digital marketingu
• monitorowanie i kontrolowanie działań agencji
• analiza danych z prowadzonych działań
• współpraca z grafikami, drukarniami, organizatorami targów i konferencji

WYMAGANIA:

• kreatywność, komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne
• biegłe posługiwanie się kanałami social media
• mile widziana znajomość programów graficznych jak np. Photoshop/Illustrator
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• dobra znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności oraz motywujący system premiowy.
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, z ukierunkowaniem na długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Benefity, takie jak bony na święta, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie, karty Multisport, nauki j. angielskiego oraz udział w imprezach integracyjnych.
• Pracę w ekologicznym przedsiębiorstwie – do produkcji stosujemy biodegradowalne materiały z certyfikowanych źródeł przez co nasz produkt jest w pełni ekologiczny.
• Szkolenia wewnętrzne i branżowe - chętnie dzielimy się wiedzą, a pracę w naszej firmie rozpoczynasz od szkolenia technologicznego na produkcji.

APLIKUJ wysyłając swoje CV na adres e-mail: praca@adamsbox.com.pl

Dodano dnia: 12-07-2022

ADAMS Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ADAMS Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji