Młodszy specjalista ds. employer brandingu

Lokalizacja: Kraków

Grasz zespołowo, jesteś osobą samodzielną, kreatywną oraz komunikatywną? Chcesz współtworzyć działania employer brandingowe w jednej z największych polskich firm IT? Potrafisz odnaleźć się w różnorodnych zadaniach, łatwo nawiązujesz i uwielbiasz kontakt z ludźmi, a komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci najmniejszych problemów? Prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy. Do naszego zespołu EB poszukujemy specjalisty ds. employer brandingu, który będzie odpowiedzialny za realizację projektów międzynarodowych.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe
Samodzielność i kreatywność w działaniu
Lekkie pióro, umiejętność redagowania tekstów także w języku angielskim
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i determinacja w realizacji swoich pomysłów
Zdolności analityczne
Mile widziane:
umiejętność obsługi systemów CMS
doświadczenia w realizacji projektów employer brandingowych/ marketingowych
prawo jazdy kat. B.

TWOJE ZADANIA

Budowanie zaangażowania pracowników jako ambasadorów marki
Prowadzenie strony karierowej w języku angielskim
Tworzenie treści (social media, foldery, ulotki i strony www, blog)
Realizowanie działań employer brandingowych
Współpraca z oddziałami zagranicznymi, grafikami, partnerami, dostawcami

DLA CIEBIE

Możliwość realizacji własnych pomysłów
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Po okresie wdrożenia - praca w systemie hybrydowym
Przyjazna atmosferę pracy oraz możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego
Kameralny pokój
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/mlodszy-specjalista-ds-employer-brandingu-870/

Dodano dnia: 28-07-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.