Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Wrocław

TIM Catering to przede wszystkim dynamicznie rozwijający się catering dietetyczny z Wrocławia. Poszerzamy nasze zasięgi dostaw i potrzebujemy specjalisty który zajmie się tworzeniem i wdrażaniem kampanii reklamowych i działaniami e-commerce. Stawiamy na kreatywność, ale równie ważna jest samodzielność przy realizacji planów i projektów.

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie harmonogramu publikacji treści w social mediach, kampaniach w terenie - planowanie i wdrażanie strategii marketingowych
Aktywny udział w tworzeniu materiałów marketingowych - strona www, social media
Monitorowanie i analizowanie prowadzonej komunikacji i akcji marketingowych
Bieżąca analiza rynku i konkurencji
Wymyślanie i realizacje projektów marketingowych, kampanii reklamowych, akcji promocyjnych itp.
Współpraca z agencjami marketingowymi przy prowadzeniu kampanii reklamowych
kontakt z kadrą kierowniczą i naszymi partnerami

Wymagania:

Samodzielność, komunikatywność i zaangażowanie
Min. roczne doświadczenie w branży marketingowej/PR
Znajomość Google Analytics (mile widziany certyfikat Google Analytics)
Dobra znajomość MS Excel
Tworzenie materiałów promocyjnych w programach typu Canva itp.
Doświadczenie w realizacji projektów marketingowych
Kreatywność, otwartość i pozytywne nastawienie
Doświadczenie w pracy z social mediami
Analityczny umysł

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w nowym, rozwijającym się segmencie firmy, mamy w planach stworzenie własnego kompletnego działu marketingu.
lokalizacje blisko centrum miasta - ul. Michalczyka, Wrocław
dobra atmosfera w młodym zespole
możliwość częściowo zdalnej pracy - po odpowiednim okresie zatrudnienia
rynkowe wynagrodzenie i perspektywę rozwoju

Chętnych do aplikacji zapraszamy do wysyłania CV w wiadomości.

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru kandydatów. Aplikując wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacji na podane stanowisko.

Dodano dnia: 25-08-2022

TIM Catering

Zobacz wszystkie oferty TIM Catering