Video Content Specialist

Lokalizacja: Kraków

Zgadzasz się, że najlepsi marketerzy potrafią mówić językiem odbiorcy, a potrzeby klienta nie stanowią dla nich tajemnic? Wierzysz, że przekazywanie rzetelnej wiedzy i wsparcie klienta informacją w procesie zakupu to droga do pozyskania go? Masz doświadczenie w realizacji kontentu video? Jeśli tak, zapraszamy Cię do zespołu marketingu w branży IT – to tutaj marketing treści i formaty video mają kluczowe znaczenie!

PROFIL PRACOWNIKA
- Doświadczenie w tworzeniu treści, przede wszystkim video
- Udokumentowane konkretnymi realizacjami
- Umiejętność realizacji różnorodnego kontentu video od A do Z
- Przy współpracy z wykonawcami zewnętrznymi w zakresie technicznym i ekspertami wewnętrznymi w zakresie merytorycznym
- Kreatywne i zróżnicowane podejście do poszczególnych projektów
- Poczucie estetyki i umiejętność współtworzenia wartościowych merytorycznie i atrakcyjnych wizualnie materiałów, angażujących odbiorcę
- Zdolności interpersonalne i „żyłka” reporterska
- Konieczne do pozyskiwania wiedzy „u źródeł”
- W rozmowach z klientami, partnerami, product managerami, wdrożeniowcami
- Zdolność samodzielnej organizacji pracy oraz koordynowania kilku projektów krótko- i długoterminowych równolegle (bywa że pod presją czasu)
- Doświadczenie w promocji kontentu oraz praca w marketingu B2B będą dodatkowymi atutami

TWOJE OBOWIĄZKI
- Tworzenie treści marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów i wsparcie procesu sprzedażowego
- Głównie materiałów video (ale również e-booków branżowych, case studies w formie pisanej, treści blogowych)
- Efektywna współpraca z projektantami graficznymi, twórcami zewnętrznymi i agencjami
- Opracowywanie planu i realizacja (we współpracy ze specjalistami PPC i SEO) czasowych kampanii contentowych wraz z monitorowaniem i analizą efektywności prowadzonych działań
- Współpraca z działem PR w przygotowywaniu newsów i komunikatów prasowych
- Wraz z rozwojem – strategiczne podejście do marketingu treści i inicjatywa w tworzeniu materiałów
- Gotowość do delegacji na terenie Polski

DLA CIEBIE
- Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów
- Współpracę z doświadczonymi specjalistami
- Pracę w powszechnie rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
- Prywatną opiekę medyczną w nowoczesnej placówce, zlokalizowanej w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy (również dla członków rodziny)
- Przyjazna przestrzeń pracy
- Brak open space’a i stanowisk „hot desk”
- Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
- Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
- Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń oraz indywidualny budżet na szkolenia zewnętrzne
- Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
- Siłownia i basen na terenie kampusu

Aplikuj już teraz na: https://kariera.comarch.pl/praca/video-content-specialist/

Dodano dnia: 30-08-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.