Copywriter

Lokalizacja: Kraków

Do zespołu marketingu poszukujemy Copywritera, który będzie tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści, głównie w języku angielskim. Będziesz ściśle współpracować z zespołem marketingu, product managementu oraz innymi osobami w firmie.

Treści na potrzeby social media, treści do e-mail marketingu, artykuły na bloga, treści na strony produktowe, notatki prasowe, scenariusze animacji video, opisy produktów, case studies czy artykuły do prasy branżowej to przykładowe treści za jakie będziesz odpowiedzialny. Szukamy osoby, która chce poznać tajniki marketingu B2B, lubi pisać, pracuje terminowo i rzetelnie, sprawnie działa w zespole i myśli nieszablonowo. Czeka na Ciebie świetny zespół i stabilne zatrudnienie.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (konieczność tworzenia i redakcji treści w tym języku)
Doświadczenie w pracy z tekstem (mile widziane w branży IT)
Zainteresowanie obszarami marketingu i PR z naciskiem na działania w zakresie digital marketingu
Chęć rozwoju i zdobycia atrakcyjnego doświadczenia w marketingu B2B
Umiejętność planowania pracy i analizy efektów
Wewnętrzna motywacja do działania

TWOJE ZADANIA
Udział w budowaniu przekazu i realizowaniu kampanii marketingowych
Współpraca przy opracowaniu strategii contentowej z innymi specjalistami
Przygotowywanie tekstów na potrzeby publikacji na zewnętrznych portalach (artykuły, komunikaty prasowe, reklamy)
Przygotowywanie treści na potrzeby stron www, e-mail marketingu, social media, materiałów promocyjnych (whitepaper'y, e-booki, case studies, raporty branżowe itp.)
Optymalizacja tworzonych treści pod kątem wyszukiwarek, ścisła współpraca z działem SEO
Wykorzystanie dokumentów opisujących profile „buyer person” i tworzenie treści pod kątem ich potrzeb

DLA CIEBIE
Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Elastyczne godziny pracy
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24 (dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny), strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Mocno rozwojowe stanowisko pracy, umożliwiające zdobycie atrakcyjnego na rynku pracy doświadczenia
Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
Dostęp do szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Dodano dnia: 27-10-2022

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.