Marketing Assistant / Product Assistant

Lokalizacja: Warszawa

Talkin' Things to znana na całym świecie polska marka, produkująca innowacyjne rozwiązania z dziedziny inteligentnych opakowań - głównie znaczniki w technologii RFID.
Trendy światowe wskazują na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu produkty, a doskonała jakość produktów Talkin' Things pozwoliła firmie na ugruntowanie silnej pozycji na rynkach światowych.

Obecnie poszukujemy wsparcia do naszego Działu Marketingu do naszej siedziby w Warszawie ( Ursynów).

Miejsce pracy: Warszawa ul. Poleczki 19

Czas pracy – okres wdrożenia – stacjonarnie, potem możliwa hybryda
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie dla studentów
Wynagrodzenie – od 3500 netto do negocjacji

Zadania:
• proste, manualne np. pakowanie prezentów dla klientów, przygotowywanie zestawów sampli na targi itp.,
• nieco bardziej wymagające np. nadawanie przesyłek kurierskich, monitoring informacji branżowych w sieci,
• bardziej wymagające: pomoc w prowadzeniu bazy produktowej (google sheets) czy tworzenie dokumentów specyfikacji dla produktów wg danych technologicznych.

Czego nauczymy:
• wiedzy o naszych produktach i technologiach,
• aplikacji biurowych (sheets biegle!),
• aplikacji graficznych Adobe Illustrator, Adobe InDesign,
• możliwość obserwacji i aktywnego uczestniczenia we wszystkich aktywnościach marketingowych, reklamowych i eventowych.

Wymagania:
• wykształcenie marketingowe może być pomocne, ale nie jest naszym wymogiem,
• doświadczenie w pracy w marketingu lub administracji będzie mile widziane,
• nie wymagamy bardzo konkretnych umiejętności, większości potrzebnych rzeczy nauczymy,
• znajomość podstawowych narzędzi biurowych (w tym excel/sheets) będzie atutem,
• szukamy, kogoś otwartego na naukę, na zdobycie doświadczenia,
• angielski - wymagany dobry (nie możesz mieć problemu z rozumieniem naszych materiałów i dokumentów po angielsku, nie musisz płynnie mówić)
• zdolności manuale - konieczne, ale na poziomie staranności - nie szukamy artysty ;)

Dlaczego warto u nas pracować:
• jesteśmy polską innowacyjną firmą technologiczną o zasięgu światowym - jesteśmy obecnie w 40 krajach na 6 kontynentach,
• nasza firma jest na etapie ciągłego rozwoju, każdego miesiąca jesteśmy więksi i coraz lepsi
• nasze produkty znajdziesz np. w metkach odzieży znanych marek i w jak i w japońskich zabawkach,
• stawiamy na wysoką kulturę pracy i współpracy,
• dajemy możliwość realnego rozwoju swoich kompetencji,
•  zapewniamy przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi,
•  mamy płaską strukturę – decyzje podejmujemy błyskawicznie,
• będziesz mieć realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy ewelina.pouboczko-sokal@talkinthings.com ( tel: 602 676 242)

Dodano dnia: 29-12-2022

Talkin’Things

Zobacz wszystkie oferty Talkin’Things