Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior PR Manager

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

TWOJE ZADANIA:

- bieżąca obsługa i realizacja projektów w zakresie komunikacji
- przygotowywanie i redagowanie tekstów artykułów, notek, wypowiedzi związanych z działalnością firmy i prowadzonymi projektami
- wysyłka komunikatów prasowych do mediów, dopilnowanie publikacji oraz raportowanie
- aktywna współpraca, nawiązywanie relacji i bieżące kontakty z mediami branżowymi oraz ogólnotematycznymi
- współpraca i budowanie relacji z liderami opinii, ekspertami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi
- planowanie działań PR zgodnie ze strategią firmy
- pomoc w organizacji i udział w eventach dla dziennikarzy

NASZE WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenia w agencji PR/PA lub dziale PR/PA w firmie lub mediach - nie jest to warunek konieczny
- lekkie pióro: profesjonalnie pisane notki, artykuły, wypowiedzi eksperckie
- znajomość rynku oraz mediów biznesowych, technologicznych, gamingowych,
- znajomość podstawowych narzędzi PR
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- otwartość i kreatywność, umiejętność budowania przyjaznych relacji z dziennikarzami,
- znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację na piśmie

OFERUJEMY:

- możliwa praca w nie pełnym wymiarze – 0,5 etatu
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- praca hybrydowa, godziny pracy do uzgodnienia
- możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
- udział w szkoleniach i konferencjach
- fantastyczną atmosferę w zgranym zespole
- dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
- prywatną opiekunkę medyczną
- kartę Multisport

Dodano dnia: 03-02-2023

Sygnisoft SA

Zobacz wszystkie oferty Sygnisoft SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji