Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Performance Marketingu, SEM

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Twój zakres obowiązków
• Prowadzenie działań reklamowych związanych z płatnymi kampaniami internetowymi (AdWordsGoogle Ads, social mediaMeta Ads, LinkedIn Ads) na rynku polskim i zagranicznym
• Monitorowanie i optymalizowanie wskaźników kampanii (CTR, CPC, koszt konwersji)w oparciu o założone cele
• Inicjowanie i opracowywanie nowych rozwiązań z zakresu promocji online w oparciu o obserwacje rynku i konkurencji
• Tworzenie scenariuszy oraz wdrażanie kampanii w różnych kanałach
• Tworzenie i realizowanie testów A/B w ramach kampanii
• Współpraca z agencją SEO i realizacja działań w zakresie optymalizacji SEO z wykorzystaniem WordPress-a
• Realizacja działań związanych z tworzeniem materiałów reklamowych, landing page, bannerów reklamowych lub innych materiałów, w tym contentowych niezbędnych do realizacji prowadzonych kampanii
• Prowadzenie wewnętrznych projektów marketingowych (kampanie, strona internetowa)

Nasze Wymagania
• Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia i monitoringu kampanii Google Ads, Google Analytics.Meta Ads
• Umiejętność planowania i prowadzenia kampanii
• Znajomość Google Analytics 4 w stopniu umożliwiającym samodzielne analizowanie danych i podejmowanie działań optymalizacyjnych
• Umiejętność redagowania i formatowania tekstów zgodnie z zasadami pozycjonowania stron www
• Znajomość i doświadczenie w pracy na WordPress.
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
• Mile widziane:
o Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
o Znajomość narzędzi do automatyzacji marketingu (User, SalesManago itp.)
o Doświadczenie w tworzenie komunikacji oraz treści marketingowych dla reklam oraz social mediów.

Oferujemy
• możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z największymi organizacjami w Polsce, wdrożenie w obsługę wielu popularnych narzędzi/systemów);
• różnorodność podejmowanych działań;
• możliwość pracy hybrydowej;
Benefity
• prywatna opieka medyczna
• brak dress code’u
• różnorodna kawa / herbata, owocowe dni
• parking dla pracowników
• klimatyzowane biuro z rowerownią i miejscem parkingowym;
• pracę w zgranym zespole;
• kartę MultiSport oraz pakiet medyczny;
• imprezy integracyjne oraz regularne wyjścia firmowe.

O nas
Dolineo jest produktem firmy Smart Education, która od ponad 16 lat współpracuje z największymi korporacjami i instytucjami w Polsce. Jesteśmy ekspertami z obszarów IT+HR. Dostarczamy rozwiązania e-learningowe (systemy, narzędzia, szkolenia, animacje czy gry decyzyjne) dopasowane do potrzeb działów HR, menadżerów i pracowników.
Platforma Dolineo to gotowy system z katalogiem ponad 200 szkoleń, który na co dzień wspiera organizacje w zakresie m.in. onboardingu, rozwoju pracowników, zarządzania wiedzą czy oceny/feedbacku.

Razem z CV prosimy o wysłanie wykonanego zadania (CV bez przesłanego zadania nie będą rozpatrywane):
Zadanie: Nagranie 2 – 3 minuty omawiające zrealizowany przez Ciebie projekt/zadanie/kampanię zbliżoną zakresem do opisanego powyżej stanowiska. Nagranie powinno zawierać opis, wyzwanie, zakładane cele, uzyskane efekty, opis Twojego wkładu w realizację.

Dodano dnia: 07-02-2023

Dolineo Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Dolineo Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji