Founder w Polsce

Lokalizacja: Cały kraj

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

Wdrożenie Klientów na platformy Marketplace (Allegro, eBay, eMAG, Kaufland),
Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz analizowanie wyników,
Opieka mailowa i telefoniczna nad Klientami agencji,
Tworzenie ofert i ich aktualizacja,
Zarządzanie polityką cenową,
Kontrolowanie oraz rozwijanie sprzedaży na kontach Klientów.

Nasze wymagania

Potrafisz obsługiwać platformy sprzedażowe (Allegro, eBay, eMAG, Kaufland),
Umiesz wykorzystywać narzędzia i rozwiązania wspierające analitykę oraz sprzedaż w kanale e-commerce,
Znasz specyfikę sprzedaży internetowej e-commerce i jej uwarunkowań,
Jesteś samodzielny, odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany.

To oferujemy

Pracę w 100% zdalną,
Elastyczny czas pracy,
Dużą swobodę działania,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę (B2B).

Dodano dnia: 21-03-2023

FIN Polska

Zobacz wszystkie oferty FIN Polska