Specjalista ds. marketingu produktowego

Lokalizacja: Kraków

Masz już spore doświadczenie i wiesz jakie wyzwania niesie ze sobą współczesny marketing? Zrealizowałeś/-aś już wiele ciekawych projektów, ale nadal chcesz się rozwijać? Dołącz do naszego zespołu!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wszechstronne doświadczenie w zakresie marketingu
- Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektami
- Kreatywne i zróżnicowane podejście do realizowanych kampanii
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Doświadczenie w marketingu B2B lub w branży IT będzie dużym atutem
- Wykształcenie wyższe

TWOJE ZADANIA
- Koordynacja działań dla trzech rynków (PL, DACH i IT) dla określonej grupy produktów (dla branży produkcyjnej)
- Planowanie i realizacja kampanii produktowych, przede wszystkim w internecie - przy współpracy ze specjalistami SEO, PPC czy grafikami
- Tworzenie treści marketingowych przy współpracy z Product managerami i projektantami graficznymi
- Organizacja oraz udział w eventach (również na rynkach DACH i IT)
- Współpraca z drukarniami i agencjami marketingowymi
- Analiza podjętych działań, ocena ich efektywności, raportowanie wyników

DLA CIEBIE
- Różnorodne projekty i wyzwania dające możliwość rozwoju zawodowego
- Szereg intensywnych szkoleń produktowych
- Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, a także stołówka
- Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Brak dress code’u

Aplikacja przez formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 20-04-2023

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.