Specjalista ds. marketingu treści - Content Manager

Lokalizacja: Kraków

Interesujesz się marketingiem internetowym i śledzisz najnowsze trendy? Jesteś osobą kreatywną, która sprawnie posługuje się językiem angielskim? Posiadasz doświadczenie w marketingu treści i pasję do nowych technologii? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Obecnie do zespołu poszukujemy doświadczonego Content Managera, który będzie tworzyć oryginalne, wysokiej jakości treści i materiały w różnych kanałach marketingowych.

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w obszarze marketingu treści
- Umiejętność efektywnego wyszukiwania i oceny wartościowych treści
- Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
- Doświadczenie w tworzeniu różnorodnych treści (posty do social media, mailingi, artykuły, dłuższe formy jak ebooki)
- Dobra współpraca w zespole

TWOJE ZADANIA
- Analiza trendów i tematów ważnych dla grupy docelowej (także pod kątem person i ich potrzeb)
- Tworzenie kalendarza treści przy współpracy z biznesem, osobą odpowiedzialną za PR oraz SEO
- Analiza person oraz generowanie nowych pomysłów na treści
- Weryfikacja istniejącego contentu pod kątem dodatkowego jego wykorzystania
- Tworzenie treści wynikających z opracowanego kalendarza (treści do social media, artykuły, mailingi) oraz dłuższych treści tj. eBooki
- Współpraca z działem SEO w zakresie tworzenia wartościowych pod SEO treści
- Optymalizacja treści na naszych stronach internetowych

DLA CIEBIE
- Wyzwania i rozwój zawodowy
- Szeroka oferta szkoleń i ścieżek kariery
- Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
- Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
- Elastyczne godziny pracy
- Brak dress code’u
- Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
- Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
- Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
- Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
- Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem - naziemny i podziemny parking
- Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
- Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-marketingu-tresci-content-manager/#/form/offer/1107/step/1

Dodano dnia: 23-05-2023

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.