Video Content Creator

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy członka zespołu do innowacyjnej, technologicznej firmy ccFound sp. z o.o. sp. k. mającej na celu propagowanie wiedzy i mądrości w internecie poprzez międzynarodowy portal pytań i odpowiedzi. W tym roku otworzyliśmy też marketplace, w którym oferujemy kursy o różnej tematyce. Dotychczas firma pozyskała finansowanie w wysokości ponad 5 mln dolarów.

Jeśli jesteś odważny, kreatywny, ciekawy świata i masz głowę pełną pomysłów oraz znasz najnowsze trendy, techniki, innowacyjne praktyki i technologie to koniecznie aplikuj do nas!

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie innowacyjnych i angażujących treści wideo promujących działalność i produkty firmy na różne platformy mediów społecznościowych, w tym Facebook, Instagram, TikTok i YouTube;
• Montowanie, edytowanie i dopracowywanie materiałów wideo, aby uzyskać najwyższą jakość i spójność oraz aby zwiększyć zaangażowanie widzów;
• Analiza rynku, monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i adaptacja nowych pomysłów, aby nasze treści były zawsze świeże i aktualne;
• Dbanie o spójność komunikacji we wszystkich działaniach.

Wymagania:

• Portfolio - Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, więc chętnie zapoznamy się z Twoimi wcześniejszymi realizacjami;
• Doświadczenie w tworzeniu i edycji treści wideo dla różnych grup odbiorców na platformy społecznościowe - minimum rok;
• Zrozumienie i wykorzystywanie mechanizmów i algorytmów działania poszczególnych platform społecznościowych;
• Umiejętności w tworzeniu i redagowaniu skutecznych i angażujących treści o charakterze, promocyjno-informacyjno-edukacyjnym;
• Pasja do mediów społecznościowych i posiadanie własnych kreatywnych projektów wideo będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

• Umiejętność pracy w programach do edycji wideo (mile widziane np. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, iMovie itp.).

Oferujemy:

• elastyczne podejście co do formy zatrudnienia (B2B / um. zlec / um. o dzieło), urlopów, czasu i miejsca pracy,
• pracę zdalną,
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od ilości zrealizowanych treści,
• merytoryczne wsparcie,
• udział w innowacyjnym, międzynarodowym projekcie i możliwość wywierania wpływu na kształt firmy i na świat poprzez projekt z misją,
• pełne wrażeń i adrenaliny spotkania integracyjne,
• dodatkowe ubezpieczenia,
• super atmosferę w zespole pasjonatów z otwartymi głowami.

Jak wyglądać będzie proces rekrutacji?

- I etap - prosimy o przesłanie portfolio i CV oraz dodanie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Aplikacje, które nie będą zawierały poniższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.”

- II etap – rozmowa telefoniczna lub spotkanie online ze specjalistą z firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Dodano dnia: 02-08-2023

ccFound

Zobacz wszystkie oferty ccFound