Specjalista PPC/SEM

Lokalizacja: Kraków

Comarch ERP jest wiodącym polskim producentem oprogramowania dla firm, znanym z tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które usprawniają codzienne procesy biznesowe w firmach naszych klientów.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko specjalisty PPC/SEM, która będzie odpowiedzialna za tworzenie kampanii Google Ads i Facebook Ads i pełne zarządzanie nimi.

W naszym zespole stawiamy na rozwój i ciągłe zdobywanie wiedzy, dlatego jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowinkami w dziedzinie marketingu internetowego, z chęcią się uczysz i jesteś gotów podjąć wyzwanie, to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, ale z pewnością docenimy Twoją znajomość narzędzi Google Ads i Facebook Ads, jak również zrozumienie specyfiki marketingu w mediach społecznościowych.

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Dobra i praktyczna znajomość możliwości i funkcjonalności systemu Google Ads i Facebook Ads
Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektami oraz budżetami
Kreatywne i zróżnicowane podejście do realizowanych kampanii
Znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w reklamie B2B lub w branży IT będzie dużym atutem

TWOJE ZADANIA
Tworzenie, zarządzanie, optymalizacja kampaniami Google Ads, Facebook Ads oraz LinkedIn Ads
Aktywne wykorzystywanie możliwości ww. platform, pozwalające na maksymalne dotarcie do sprecyzowanych klientów B2B
Stały rozwój kampanii w oparciu o cele biznesowe (generowanie leadów)
Optymalizacja i raportowanie z wykorzystaniem Google Analytics oraz Google Tag Manager
Planowanie i wcielanie taktyk kampanii płatnych w oparciu o określony budżet, harmonogram i cele kampanii
Tworzenie raportów z kampanii rekamowych
Analiza danych z wykorzystaniem Google Looker Studio, GA4, dane w systemach reklamowych Google Ads i Facebook Ads Manager
Śledzenie nowych rozwiązań w dziedzinie digital marketing oraz systematyczne wdrażanie ich do aktualnych prowadzonych działań

DLA CIEBIE
Różnorodne projekty i wyzwania dające możliwość rozwoju zawodowego
Szereg intensywnych szkoleń produktowych, współpraca z opiekunem z Google
Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownia, a także stołówka
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
Elastyczne godziny pracy
Brak dress code’u
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 03-08-2023

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.