Marketing & Communication Senior Specialist

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

O firmie:

Dostarczamy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania z obszaru Enterprise Service Management. Jesteśmy wiodącym Partnerem ServiceNow w Polsce – światowego Lidera oprogramowania do zarządzania procesami i usługami przedsiębiorstwa.
Naszym Klientom oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa, integracji, wdrożenia platformy, jej rozwoju oraz utrzymania.
Możemy pochwalić się licznymi projektami, za których sukcesem stoi zgrany Zespół Profesjonalistów, stale podnoszących poziom swoich kompetencji. Wśród naszych Klientów znajdują się największe firmy z branży finansowej, przemysłowej, handlowej i wielu innych.
Od roku 2018 jesteśmy notowani na Rynku New Connect, prowadzonym przez GPW.

Zadania na stanowisku:

- realizowanie wyznaczonych działań i celów marketingowych
- planowanie, tworzenie i wdrażanie spójnej strategii marki
- dbanie o spójny wizerunek i komunikację marketingową marki
- budowanie zasięgów
- prowadzenie profilu oraz kreowanie wizerunku firmy na LinkedIn, stronach branżowych i innych
- współpraca na poziomie strategicznym oraz operacyjnym z wyznaczonymi osobami zarządzającymi w organizacji oraz po stronie Partnera
- bieżące monitorowanie trendów marketingowych, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
- copywriting i redagowanie treści contentowych, opracowywanie materiałów marketingowych
- mierzenie i analiza efektywności prowadzonych działań
- planowanie i organizacja firmowych eventów promocyjnych, reprezentowanie firmy w kontaktach z rynkiem
- wspieranie Działu Sprzedaży przy współtworzeniu treści dla Klientów

Nasze wymagania:

- posiadasz doświadczenie zawodowe w prowadzeniu skutecznych działań marketingowych poparte przykładami – co najmniej 3 lata - warunek konieczny
- w przeszłości z powodzeniem obejmowałeś samodzielne stanowisko - warunek konieczny
- posiadasz doświadczenie przy współpracy i realizacji spójnych celów marketingowych z partnerami zagranicznymi
- posiadasz wykształcenie kierunkowe (wiedza teoretyczna / praktyczna)
- tworzysz angażujący content, potrafisz dostosować przekaz do odbiorcy, dbasz o szczegóły oraz wysoką jakość opracowywanych treści
- cechuje Cię samodzielność w działaniu, własna inicjatywa, kreatywność i dokładność
- posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, inicjatywa, samodyscyplina
- znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

- możesz pochwalić się odbytymi szkolenia branżowymi / posiadasz certyfikaty potwierdzające Twoje kompetencje
- posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów z sektora usług ITSM / prowadziłeś projekty marketingowe na rzecz firm z branży IT
- jest Ci znana technologia ServiceNow
- podchodzisz entuzjastycznie do nowych technologii, rozumiesz ich praktyczne zastosowanie
- potrafisz tłumaczyć skomplikowane zagadnienia technologiczne na przystępny język

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 10-11 tys. brutto (UoP)
- niezbędne narzędzia pracy
- benefity pozapłacowe - przyznawane po 3-miesięcznym okresie próbnym (opieka medyczna LUX MED – Pakiet Premium, Karta MultiSport / Kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie WARTA, lekcje języka angielskiego z Native Speakerem)
- regularne imprezy oraz cykliczne wyjazdy integracyjne
- uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
- możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej (2-3 dni zdalnie / tydzień) - biuro znajduje się w Ursusie (Warszawa)
- możliwość rozwoju zawodowego, osobistego, społecznego
- przyjazną atmosferę pracy z życzliwymi ludźmi
- niekorporacyjne środowisko pracy
- pracę umożliwiającą codzienny kontakt z nowoczesnymi trendami i technologiami na rynku IT
- kameralne biuro, w którym nigdy niczego nie brakuje

Dodatkowo:

- pracujemy w slotach czasowych 8:00/9:00 - 16:00/17:00, ale nie mamy problemu z tym, jeśli sporadycznie masz do załatwienia coś prywatnego w tych godzinach
- codziennie zapewniamy pyszną kawę z dowolnym rodzajem mleka, olbrzymi wybór herbat, soków, owoców, słodyczy i innych przekąsek
- podejmujemy wiele wspólnych inicjatyw oraz dbamy o regularne organizowanie atrakcji integracyjnych (wyjścia do restauracji i klubów, rozgrywki na PlayStation, udział w maratonach biegowych i wiele innych)

Etapy procesu rekrutacyjnego:

1. Rozpatrzenie aplikacji - każdą otrzymaną aplikację wnikliwie rozpatrujemy. Jeśli Twoje CV wzbudzi nasze zainteresowanie, zaproponujemy Ci kilka terminów wstępnej rozmowy, którą możemy odbyć zdalnie lub stacjonarnie, wg Twoich preferencji.

2. Rozmowa wstępna - na pierwszej rozmowie chcemy bliżej Cię poznać, głównie pod kątem Twojego dotychczasowego doświadczenia i posiadanych umiejętności, zarówno twardych jak i tych miękkich. Pragniemy również poznać Twoje oczekiwania i dalsze plany rozwojowe.

3. Rozmowa uzupełniająca - na rozmowie dogrywkowej uczestniczy dodatkowa, decyzyjna po naszej stronie, osoba. Rozmowa ma charakter dogrywki, na której mogą zostać poruszone kwestie uzupełniające w nawiązaniu do poprzedniej rozmowy.

4. Przedstawienie oferty - po podjęciu pozytywnej decyzji* odnośnie Twojej kandydatury, wracamy do Ciebie z ofertą współpracy, zawierającą szczegółowe informacje, takie jak proponowane wynagrodzenie, ustalenie formy i trybu zatrudnienia, informacje organizacyjne. *Jeśli podejmiemy decyzję negatywną - również gwarantujemy Ci feedback z naszej strony.

Podjęcie współpracy - Jeśli zaakceptujesz naszą propozycję współpracy, pozostają nam już tylko formalności :) Umawiamy się na termin podpisania Umowy, dzień rozpoczęcia pracy oraz przekazujemy Ci wszelkie organizacyjne szczegóły dot. Twojego onboardingu.

Dodano dnia: 18-10-2023

e-Xim IT S.A.

Zobacz wszystkie oferty e-Xim IT S.A.