Specjalista ds. SEO

Lokalizacja: Kraków

Interesujesz się pozycjonowaniem stron internetowych i znasz najnowsze trendy SEO? Jesteś osobą zorganizowaną oraz samodzielną, która sprawnie posługuje się narzędziami do analizy słów kluczowych, meta tagów oraz linków?

Świetnie się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. SEO, która zaplanuje i poprowadzi strategię działań SEO globalnie i na wybrane kraje.

Czekamy na Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów kierunkowych
Wiedza i min. dwuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia działań SEO (onsite i offsite)
Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1)
Dobra znajomość GA4 i narzędzi powiązanych: Search Console, Ahrefs, Senuto, Screaming Frog itp.
Praktyczna wiedza na temat procesu pozycjonowania stron w wyszukiwarce Google
Umiejętność optymalizacji contentu/ znajomość zasad SEO copywritingu
Co najmniej podstawowa znajomość HTML

TWOJE ZADANIA
Optymalizacja witryn internetowych pod kątem SEO (praca w autorskim CMS)
Tworzenie nowych podstron
Przeprowadzanie audytów SEO i tworzenie rekomendacji
Inicjatywa w zakresie nowych pomysłów na rozwój SEO/content marketingu
Koordynowanie przygotowywania treści do wykorzystania w działaniach SEO przy współpracy z marketerami, product managerami, copywriterem
Analiza ruchu użytkowników na witrynach i pomiędzy witrynami grupy
Wyszukiwanie i współpraca z dostawcami, dystrybucja treści, link-building
Śledzenie trendów w zakresie marketingu w wyszukiwarkach i wdrażanie ich w codzienne działania
Cykliczne raportowanie efektów działań

DLA CIEBIE
Praca w modelu hybrydowym (po 3 miesięcznym okresie wdrożenia)
Realny wpływ na tworzenie i wdrażanie strategii SEO w globalnej firmie
Współpraca z międzynarodowymi zespołami przy ciekawych projektach
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Udział w imprezach integracyjnych i wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Elastyczne godziny pracy
Dofinansowanie do szkoleń
Brak dress code'u
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 31-10-2023

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.