Kierownik ds. marketingu (Cracovia)

Lokalizacja: Kraków

MKS Cracovia to najstarszy klub piłkarski w Polsce i najbardziej utytułowana sekcja hokejowa. Praca w naszym zespole to nie tylko wyzwanie, ale i wspaniała przygoda. Obecnie możesz wziąć w niej udział dołączając do nas jako Marketing Manager.

Jeśli posiadasz doświadczenie w szeroko pojętym marketingu, praca z ludźmi to Twoja pasja, a do tego kochasz sport – ta oferta jest idealna dla Ciebie!

PROFIL PRACOWNIKA
- Wykształcenie wyższe
- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze marketingu
- Praktyczna znajomość nowoczesnych technologii i narzędzi marketingowych
- Wcześniejsze doświadczenie w planowaniu i organizacji działań marketingowych, w tym umiejętność analizy danych i pomiaru wyników kampanii
- Kreatywność i lekkie pióro - doświadczenie w pisaniu atrakcyjnych treści
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, kreatywny i niezależny sposób pracy oraz zorientowanie na wyniki
- Dobra organizacja pracy własnej
- Wysokie umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz duże zdolności interpersonalne
- Wcześniejsze doświadczenie pracy w klubach bądź organizacjach sportowych będzie dodatkowym atutem

TWOJE ZADANIA
- Tworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem
- Projektowanie kampanii marketingowych w celu pozyskiwania nowych klientów w obszarze B2B i B2C
- Zarządzanie kampaniami marketingowymi online, w tym mediami społecznościowymi, zadaniami z obszaru content marketingu i reklamy internetowej
- Opracowywanie i nadzór nad wykonaniem materiałów marketingowych oraz ich dystrybucją
- Koordynacja i zarządzanie pracą zespołu marketingowego
- Analiza potrzeb klientów
- Bieżące monitorowanie sytuacji rynkowej
- Prowadzenie działań komunikacyjnych i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
- Dokładność i dbanie o najwyższą jakość realizowanych zadań

DLA CIEBIE
- Rozwój zawodowy w najstarszym klubie w Polsce
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Siedziba w centrum Krakowa, tuż przy Błoniach - Stadion Cracovii
- Możliwość kreowania i wdrażania swoich pomysłów
- Współpraca z zespołem specjalistów
- Ciekawe wyjazdy służbowe
- Możliwość udziału w wydarzeniach sportowych
- Niekończące się ilości kawy i herbaty

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na naszej stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/kierownik-ds-marketingu-cracovia/#/form/offer/1246/step/1

Dodano dnia: 24-11-2023

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.