Senior Online Marketing Specialist

Lokalizacja: Kraków

Masz doświadczenie w digital marketingu? Wiesz jak generować leady, kampanie contentowe oraz jak buduje i optymalizuje się lejek sprzedaży w B2B? Posiadasz zdolności organizacyjne, lubisz odpowiedzialne zadania i kreatywne rozwiązania, analitykę i automatyzowanie procesów? Jeśli tak, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Senior Online Marketing Specialist.

Nie czekaj - sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA
Wykształcenie wyższe
Minimum dwuletnie doświadczenie w marketingu digital/performance – najlepiej w sektorze B2B lub IT
Dogłębna praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania Google Ads, Google Analytics, Linkedin Ads, Facebook Ads oraz innych platform reklamowych
Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią
Bardzo dobra znajomość:
analizy danych i umiejętność tworzenia procesów
języka angielskiego (co najmniej C1) – codzienna współpraca z zespołami zagranicznymi
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, kreatywny i niezależny sposób pracy oraz zorientowanie na wyniki
Zaciekawienie nowinkami digital marketingu
Mile widziana podstawowa znajomość HTML
Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem

TWOJE ZADANIA
Tworzenie strategii globalnej w digital dla wybranych grup produktowych i egzekucja tej strategii, z ukierunkowaniem na pozyskiwanie leadów i zwiększanie ROI
Planowanie treści marketingowych koniecznych do efektywnej realizacji działań w poszczególnych kanałach
Współpraca z Product Managerami, Consultingiem i Handlowcami oraz specjalistami ds. marketingu w celu tworzenia efektywnej strategii i kontentu
Prowadzenie kampanii online, ich analiza i optymalizacja
Raportowanie z konkretnymi rekomendacjami dotyczącymi dalszej strategii
Planowanie i realizacja budżetu digital marketing
Budowanie procesów mających na celu automatyzację pracy i sprawne raportowanie
Praca w CMS - tworzenie stron docelowych
Analiza działań konkurencji i śledzenie trendów w marketingu cyfrowym B2B

DLA CIEBIE
Praca w modelu hybrydowym (po 3 miesięcznym okresie wdrożenia)
Elastyczne godziny pracy
Brak dress code’u
Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą
Realny wpływ na tworzenie i wdrażanie strategii digital w globalnej firmie
Współpraca z międzynarodowymi zespołami przy ciekawych projektach
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Udział w imprezach integracyjnych i wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Aplikacja poprzez formularz dostępny na stronie oferty:

Dodano dnia: 07-03-2024

Comarch S.A.

Zobacz wszystkie oferty Comarch S.A.