Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR

Lokalizacja: Łódź

Szmyd & Partners to firma deweloperska z wewnętrznym biurem architektonicznym, która specjalizuje się w realizacji budynków w zabudowie wielorodzinnej. Więcej informacji na stronach: www.szmyd.com, www.szmyd.eu, www.rezydencjafryderyk.pl. W związku z dalszym rozwojem i planowanymi realizacjami osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych w Łodzi i Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ I PR
Łódź

Twój zakres obowiązków:
• udział w tworzeniu strategii komunikacji Spółki i projektów,
• odpowiedzialność za wizerunek w social media (Facebook, Instagram, YouTube, Platforma X),
• prowadzenie kont społecznościowych - tworzenie harmonogramów postów, planowanie komunikacji, przygotowywanie treści,
• kontakt z mediami,
• koordynacja działań CSR, wsparcie przy organizacji eventów i prezentacji na targach,
• nadzór i aktualizacja treści na stronach www,
• współpraca z agencjami zewnętrznymi PR, reklamowymi, grafikiem oraz drukarniami w zakresie realizowanych projektów oraz materiałów marketingowych,
• analiza efektywności prowadzonych działań.

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: dziennikarstwo, komunikacja marketingowa, PR,
• doświadczenie w przygotowywaniu komunikacji do mediów społecznościowych oraz zarządzaniu treścią,
• znajomość współczesnych trendów, narzędzi komunikacyjnych oraz kanałów społecznościowych,
• umiejętność planowania, koordynowania działań komunikacyjnych i promocji marki,
• swobodne i poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie,
• wysokie umiejętności edytorskie i copywriterskie,
• elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
• poczucie estetyki, kreatywność i inicjatywa,
• umiejętność pracy pod presją czasu.
Mile widziane
• znajomość branży deweloperskiej,
• znajomość programów umożliwiającym tworzenie atrakcyjnych grafik i filmów,
• praktyka zdobyta w pracy w agencjach marketingowych/PR,
• doświadczenie w relacjach z mediami.

To oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
• pracę w młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i szerokich perspektywach,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• udział w szkoleniach
• wsparcie doświadczonego zespołu

Dodano dnia: 09-04-2024

Szmyd + Partners Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Szmyd + Partners Sp. z o.o.