Marketing Manager

Lokalizacja: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy w kilkunastoosobowym zespole dostarczającym na skale światową nowoczesne produkty technologiczne dla branży hotelarskiej. Codzienne zadania będą realizowane we współpracy z General Managerem działu oraz zespołem sprzedażowym. Będzie to interesujące stanowisko dla kandydatów mających kilkuletnie doświadczenie w marketingu i chcących jeszcze wciąż rozwijać się w tym względzie.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:
-Planowanie i prowadzenie komunikacji w social mediach
-Dbałość o stronę www działu i współpraca z firmą od SEO
-Koordynowanie powstawania wartościowych treści publikowanych na blogu produktu oraz w czasopismach i portalach branżowych
-Realizacja kampanii sponsorowanych (LI/FB/IG/YT)
-Przygotowywanie prezentacji biznesowych
-Współpraca przy organizacji wydarzeń oraz udziału w targach i konferencjach
-Opcjonalnie tworzenie prostych grafik wykorzystywanych na etapie sprzedaży nowych pomysłów klientom.

Oczekiwania:
-Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu social mediów
-Umiejętność tworzenie angażujących treści
-Kreatywne i nieszablonowe podejście
-Zmysł estetyczny
-Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywane zadania
-Dokładność i umiejętność szybkiego wychwytywania błędów
-Bardzo dobra znajomość angielskiego (B2+)
-Znajomość popularnych narzędzi graficznych będzie dużym atutem
-Znajomość branży IT lub/oraz branży hotelarskiej będzie dodatkowo punktowane

Oferujemy:
Pracę w modelu hybrydowym, w świetnym zespole, w którym szanujemy i wspieramy się nawzajem oraz pracujemy na wspólne wyniki. Dajemy również szanse na współpracę ze znakomitymi klientami z hoteli cztero- i pięciogwiazdkowych z całego świata, w tym możliwość poznania ich osobiście. Zapraszamy zatem osoby otwarte na podróże i lubiące poznawać ludzi.
Zapewniamy potrzebne narzędzia do pracy (działamy głównie na produktach Apple i nie mamy problemu z zakupem potrzebnego do Twojej pracy oprogramowania).

Dodano dnia: 21-10-2021

AILLERON SPÓŁKA AKCYJNA

Zobacz wszystkie oferty AILLERON SPÓŁKA AKCYJNA