Senior Marketing Manager – Digital Growth Marketer (Full Stack)

Lokalizacja: Kielce

Wynagrodzenie
6000 – 10 000 PLN (FV)

Kilka słów o Nas...

Angloville należy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej. Zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych. Uczy się z nami już ponad 25 000 osób rocznie (offline i online).

Działamy na 8 rynkach europejskich. Otworzyliśmy również pierwsze biuro w Azji. Klientami Angloville są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych. 10+ narodowości w zespole - dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Angloville poszukuje osoby na stanowisko Senior Marketing Specialist - Digital Growth Marketer. Idealny kandydat będzie "full stack" growth marketerem z doświadczeniem technicznym w digital marketingu, optymalizacji pełnego kontaktu z klientami i strategią oraz wprowadzeniem strategii marketingowej. Wymagamy doświadczenia, chęci rozwoju oraz otwartości i praktycznego podejścia.

Będziesz pracował przy budowaniu świadomości marki i działaniach pomagających generowaniu większego zainteresowania naszymi rozwiązaniami edukacyjnymi w Polsce, na Węgrzech, w USA, UK i innych krajów anglojęzycznych.

Obowiązki:

- Planowanie, uruchamianie, mierzenie i optymalizacja kampanii (płatnych i bezpłatnych), tak aby zwiększać świadomość marki i generować większą ilość potencjalnych klientów
- Kierowanie ruchu na nasze strony internetowej, strony docelowe, media społecznościowe
- Analiza danych i działania związane z optymalizacją współczynnika konwersji
- Ciągłe poszukiwanie kreatywnych sposobów dotarcia do nowych odbiorców w ramach określonej grupy docelowej
- Poszukujemy kreatywnej, zmotywowanej, samodzielnej osoby z mieszanką umiejętności technicznych, kreatywnych i analitycznych, która pomoże naszemu zespołowi w generowaniu potencjalnych klientów i optymalizacji współczynnika konwersji. Musisz być w stanie organizować swoją pracę i dostarczać wyniki. Będziesz pracować na wielu międzynarodowych rynkach, na których firma jest obecna.

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie w growth marketingu (minimum 3-5 lat, 5 lat + premia)
- Kierowanie się danymi i dobre rozumienie ich: analiza i statystyki.
- Start-upowe podejście do pracy i zadań
- Umiejętności edytorskie i copywritingowe (bonus)
- Znajomość marketingu przychodzącego i wychodzącego.
- Orientacja na wyniki
- Doświadczenie z narzędziami takimi jak MailChimp, Pipedrive, Zapier do automatyzacji przepływów pracy, Wordpress, Photoshop - dodatkowy bonus.
- Wiedza o najnowszych osiągnięciach marketingu cyfrowego (narzędzia, taktyki, strategie) - konieczność.
- Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Praktyczne podejście

Co oferujemy:

- pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
- comiesięczne spotkania integracyjne
- nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
- możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
- zniżki na usługi platformy językowej oraz produktów Angloville

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę

Dodano dnia: 21-03-2022

Angloville Sp. z o.o. sp. k.

Zobacz wszystkie oferty Angloville Sp. z o.o. sp. k.