Analityk danych / Data Analyst

Lokalizacja: Kielce

Szczegóły oferty:

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

● Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
● Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
● Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
● Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
● Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in: Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
● Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
● W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Z uwagi na szybki wzrost działalności i dużą ilość danych jakimi operujemy poszukujemy osoby na stanowisko Analityk danych. Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Zakres obowiązków:

Tworzenie raportów i analiza danych:

● Raporty z kampanii marketingowych: newsletterowych, SMS / MMS,
● Raporty z kampanii zewnętrznych np. współpraca z influencerami / artykuły sponsorowane
● Raporty z kampanii PPC: Google Ads, Facebook Ads
● Raporty z SEO
● Raporty pozyskiwania leadów i klientów oraz native speakerów w podziale na źródło pozyskania
● Raporty sprzedażowe
● Raporty z platform z ofertami pracy dla native speakerów
● Analiza powyższych raportów
● Analiza danych z SEMrush / Senuto / ahrefs
● Proponowanie rozwiązań w oparciu o dane

Wymagania:

● Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku.
● Analityczne i samodzielne myślenie
● Znajomość Google Spreadsheets
● Znajomość narzędzi tj. Google Data Studio, Power BI, Hubspot, Tableau
● Mile widziane kierunek Informatyka
● Znajomość SQL, Big Query
● Doświadczenie w pracy na bazach danych
● Samodzielność

Co oferujemy:

● Pełną samodzielność na zajmowanym stanowisku
● Stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę/ B2B
● Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem
● Comiesięczne spotkania integracyjne
● Nieszablonowe podejście do pracy – Twój głos zawsze ma znaczenie!
● Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
● Pozytywna atmosfera w zespole :)
● Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę

Dodano dnia: 18-08-2022

Angloville Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Angloville Sp. z o.o.