Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Social Media Specialist / Content Creator

Lokalizacja: Kielce

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Umowa: UoP/ B2B

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

- Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
- Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
- Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
- Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.
- Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in: Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
- Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
- W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Zakres obowiązków:

- Tworzenie contentu na nasze media społecznościowe
- Komunikacja z odbiorcami mediów społecznościowych
- Współpraca z fotografem/filmowcem/montażystą
- Tworzenie rolek, reels, tik-toków, postów, relacji i inne z dostarczonych przez nas materiałów z obozów (bądź współtworzenie ich razem w zespole)
- Kreatywne podejście do tworzenia nowoczesnego wizerunku firmy w mediach społecznościowych
- Współpraca z influencerami lub agencjami zajmującymi się pozyskiwaniem współprac (ok 4-5 współprac w roku) + negocjacje stawek
- Analiza swoich działań oraz rekomendacje do ulepszeń
- Praca dotyczy mediów społecznościowych na rynek polski i zagraniczny

Idealny kandydat

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- kreatywność w działaniu, samodzielność, pomysłowość, komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane śledzenie współczesnych trendów dotyczących contentu w SM
- mile widziana znajomość rynku turystyki edukacyjnej
- pasja do tworzenia angażującego contentu na media społecznościowe
- mile widziane umiejętności graficzne: tworzenie broszur, prezentacji itd.
- mile widziane doświadczenie w pracy z influencerami – jeśli nie, gotowość do samodzielnego podjęcia takiego zadania
- komunikatywność w rozmowie po angielsku

Co oferujemy:

- Decyzyjność na zajmowanym stanowisku
- Wsparcie w dostarczaniu materiałów (zdjęcia, video)
- Przyjazną atmosferę w młodym, energicznym zespole :)
- Stabilność zatrudnienia - Umowa o pracę / B2B
- Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem lub w modelu hybrydowym
- Comiesięczne spotkania integracyjne
- Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
- Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej

Zainteresowany/a ? Wyślij nam swoje CV wraz z portfolio (np. linki do prowadzonych przez siebie profili w mediach społecznościowych, linki do przeprowadzonych kampanii z influencerami lub inne).

CV wraz z portfolio prosimy o wysłanie na adres rekrutacja@angloville.pl dołączając klauzulę.

Dodano dnia: 13-12-2022

Angloville Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Angloville Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Akceptuję regulamin korzystania z serwisu (rozwiń). Zapoznaj się z Regulaminem "Aplikowanie Bez Rejestracji"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (rozwiń). Waunki Korzystania z serwisu oraz dane administratora znajdują się na stronie Polityki Prywatności

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy

Już teraz każdy ma możliwość stworzenia własnego życiorysu w kilka chwil.

Darmowy kreator CV bez rejestracji